Kiirautolaen

Tingimused

LAENUESE ehk TAGATIS - Laenueseme turuhinna määrab Laenuandja. Laenuesemed jäävad Laenuandjale hoiule ning nende turvalisuse eest vastutab turvafirma. Küll aga ei vastuta Laenuandja Laenuvõtja poolt panditud esemete eest juhul, kui nende vigastuste tekkimine on Laenuperioodi ajal põhjustatud seadusandlusest, riigiorganite otsusest, politsei tegevusest, sõjast, blokaadist, maavärinast või vääramatu jõu iseloomuga asjaolude esinemisel.

LAENUSUMMA - Laenusumma Laenueseme eest määrab Laenuandja. Laenusumma suuruse määrab tagatise seisukord. Minimaalne Laenusumma on üldjuhul 65 maksimaalne 30 000 EUR, maksimaalne summa on üldjuhul kuni 65% tagatise kiirmüügiväärtusest. Kõik laenuga seotud kulud jäävad Laenuvõtja kanda, mida võib vajadusel maha arvestada ka saadavalt laenusummalt. Vajadusel anname ka lisalaenu, kui Tagatise väärtus on piisav.

LAENULEPING - Laenulepingu minimaalne tähtaeg on 1 päev, maksimaalne kuni 1 aasta.Pooltevahelisel kokkuleppel on võimalik Laenulepingu tähtaega pikendada.
Laenuleping jõustub poolte allakirjutamise momendist ja kehtib kuni Laenuvõtja on Laenuandjale tasunud kõik võlgnevused või kuni Laenulepingu tähtaja saabumiseni.
Kui Laenuvõtja ei ole tähtaja möödudes Laenusummat tasunud, jätab Laenuandja õiguse realiseerida Tagatis võlgnevuse kustutamiseks. Laenulepingu sõlmimisel ei tule maksta lepingutasu.

LAENUVÕTJA - Laenusaajateks võivad olla nii eraisikud kui juriidilised isikud, kes omavad tagatist. Laenamiseks on vajalik kaasa võtta juhiload, pass või ID kaart ja autolaenu puhul sõiduki dokumendid. Laenuvõtja minimaalne vanus on 18 eluaastat.

INTRESS - Intress näiteks kahenädalase Laenuperioodi jooksul on 6-8%, üks kuu 8-15%. Intressi suurus sõltub eelkõige tagatise väärtusest ja laenusumma suurusest. Laenusumma suurenedes üldjuhul intress väheneb. Suurema laenusumma, alates 6000 EUR taotlemisel määratakse intressi suurus pooltevahelisel kokkuleppel. Intressi hakatakse arvestama alates laenulepingu sõlmimise hetkest.

AUTOLAEN - Autolaenu puhul ei pea reeglina tagatiseks olema ainult auto vaid sobivad ka muud sõidukid. Sõidukite puhul on laenusumma suuruseks maksimaalselt 65% sõiduki turuväärtusest.


Laenusumma on võimalik tagastada ka enne lepingu lõppemist, sellisel juhul tuleb intress ja laenusumma tasuda vastavalt lepingule ja sõiduk tagastatakse koheselt peale laenu tagastamist.

Probleem vana auto müümisega, kuigi uus on juba soetatud?

Uue auto soetamisel võib nii mõnigi silmitsi seista vana auto müümisega automüügiplatsil. Kuna müügiperiood võib kujuneda pikaks, tahaks kasvõi osaliselt sealt raha kätte saada. Dreamline Co OÜ pakub siinkohal lahendusena laenu müüdava sõiduki tagatisel. Tingimus on see, et auto ei seisa mitte tasulises parklas, vaid on aktiivselt müügis automüügiplatsil. Igakuiste kulutustena peab Laenusaaja arvestama intressikuluga ning laenu põhiosa tagastamine toimub alles auto võimaliku müügi korral.
Dreamline Co OÜ jätab siinkohal endale õiguse valikuteks!

SAMMUD LAENU SAAMISEKS:

TÄIDA AVALDUS! Või

Helistage tel.+372 555 166 82 (iga päev 9.00-18.00) või tulge kohapeale Tallinnas, Madara 33-121.

Narvas, Malmi 1 tel. Tel: +372 555 166 82, +372 561 888 23                                                                                              

Anname Teile tasuta konsultatsiooni ning leiame sobiva lahenduse.